Zomato’dan Ev Yemekleri Servisi Tinmen’e Yatırım


Zomato, yakın zamanda Türkiye pazarından çıkmıştı ama ülkesindeki yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor.

Zomato, Daha 2 hafta önce Hindistan merkezli yemek siparişine odaklı teslimat firması Runnr’ı satın almıştı. Bu satın almanın üzerinden çok geçmeden Zomato, ev yemekleri servisi olan Tinmen’e miktarı açıklanmayan bir yatırım yaptı. Zomato’nun kurucusu ve CEO’su Deepinder Goyal yazdığı blog yazısı ile Tinmen yatırımını duyurdu.

 

Deepinder Goyal blog yazısında, ” Birçok insanın evde hazırladığı yemeklerin maliyetinden daha düşük veya aynı fiyata sahip sağlıklı yiyeceklere erişebileceği mutfaksız bir dünya fikri için çalışıyoruz.” diyor. Tinmen’e yatırımını da bu şekilde açıklayan Goyal, bu fikir üzerine birçok çalışma yaptıklarını ve bu alandaki diğer şirketlerle ittifak yaptıklarını belirtiyor.

Tinmen, Hyderabad’da aylık 30.000’nin üzerinde 10 önemli bölgede ev yemekleri siparişi gerçekleştiren küçük bir şirket. Tinmen’in çalışma modeli, evinizden yemek yaparak satmanıza da imkan sağlıyor. Bu sayede ev yemekleri satmak isteyenler için düzenli bir gelir kaynağı haline geliyor. Tinmen kullanıcılara öğle ve akşam yemeklerinde çeşitli seçenekler sunuyor.

Deepinder Goyal, bu yatırımdan sonra Tinmen’in 6-9 ay içerisinde sipariş sayısının daha fazla artacağını bekliyor ve Hindistan’ın diğer bölgelerine açılmayı hedefliyor.

Ragıp Diler
Kendine Webmaster, Blogger, Wordpressci.. ragipdiler.com

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

WallSophy'ye Giriş Yap

Şifremi Sıfırla

Geri dön
Giriş Yap